• Życzenia wakacyjne

• KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów,

życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku,

wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Do zobaczenia we wrześniu.

DYREKCJA ORAZ PRACOWNICY SZKOŁY!

• II tydzień półkolonii

• Drugi tydzień półkolonii rozpoczęliśmy od wizyty w pizzeri Drewniany Bocian oraz warsztatów z robienia własnej pizzy. Dzieci miały również za zadanie wykonać pracę plastyczną przedstawiającą bociano-psa. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Następnie mieliśmy chwilę czasu na zabawę w pobliskiej siłowni plenerowej.

• Życzenia wakacyjne

• KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów,

życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku,

Do zobaczenia we wrześniu.

DYREKCJA ORAZ PRACOWNICY SZKOŁY!

• II tydzień półkolonii