• Zebranie z rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami,  które odbędzie się

13 września 2022r. o godz. 17:00.

• Rozpoczęcie Roku Szkonego 2022/2023

• „Wybiła już godzina.
            Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
            Znów dni popłyną pracowite
            Nad szkolną książką, nad zeszytem”.

Jak co roku, 1 września uczniowie, nauczyciele, pracownicy i sympatycy naszej placówki zgromadzili się wspólnie, aby uroczyście przywitać nowy rok szkolny. Uczniowie klas starszych zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym wierszem
            i piosenką pożegnali wakacje. Oficjalnego rozpoczęcia dokonała Pani Dyrektor, która
            powitała wszystkich zebranych, a w szczególności pierwszoklasistów rozpoczynających swoją przygodę w naszej szkole. Miłym akcentem akademii było wręczenie im rogów obfitości oraz pamiątkowe zdjęcia. Jak zawsze, nie zabrakło ciepłych słów i życzeń pomyślności skierowanych do uczniów. Po zakończeniu ceremonii wszyscy uczniowie udali się do swoich sal, aby z entuzjazmem przywitać się z wychowawcami i kolegami.   Całej społeczności szkolnej - czyli uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego nowego roku szkolnego, a rodzicom - radości i dumy z osiągnięć ich pociech!